Chybí vám doteky?

Dáváte je partnerovi, dětem, ale sama jich máte nedostatek?

Už dlouho jste se neobdarovala ničím příjemným?

Potřebujete vypnout a zcela se uvolnit?

Pokud jste na všechny otázky odpověděla ano, a máte chuť s tím něco udělat, jsem tu pro vás.

Vyberte si tu správnou masáž pro sebe …

Celotělová masáž na bázi tantry je cesta k sobě skrze prožitky

Jde o léčivou masáž, která sytí a vyživuje všechny buňky vašeho těla, které byly či jsou zanedbávané.
Pracuje se se sexuální energií, která se kultivuje a je rozváděna z první čakry do čaker výše položených. Skrze tuto masáž dochází k jejich propojování a léčení.

Slova, která tuto masáž nejvíce vystihují, jsou hýčkající, vyživující, vzrušující, léčivá, posvátná.

Masáž začíná úvodním rituálem, následuje nahřátí těla horkými žínkami a doteky různými předměty (peříčky počínaje, masérským drbátkem konče), další částí je masáž obou stran těla horkým olejem. Speciální část tvoří masáž hlavy, při níž si přijdou na své i všechny vaše smysly.

Takže si užije opravdu celé tělo.

Může mít různou délku, ta má bývá nejčastěji 2hodinová. Ale lze mít i varianty kratší či delší. Minimum je však 1,5h.

Má osobní zkušenost je taková, že při přijímání od staršího muže, jsem procházela léčením nedostatečné péče od otce, takže mé tělo se dosycovalo tím, co mu chybělo. A léčila se tím i důvěra k mužům. Témata jsou různá a přitom často dost podobná.

Při masážích, které dávám ženám, se dost často dostaneme až do časů miminek, která neměla dostatek doteků a mateřské péče.

Zde je pár reakcí masírovaných:

Máš ruce, které vracejí lidi do těla. Škoda, že toto neumí můj muž.

Některé hmaty byly dechberoucí. Nejen hudba, ale celá masáž byla krásná a velmi profesionální.

Stahuješ staré tělo, navlékáš tělo nové.

Moc ti děkuji za masáž. Byl to pro mě hluboký zážitek mimo realitu při plném vědomí. Pro mě zcela nová zkušenost. Děkuji, děkuji, děkuji. 

Jsem tak plná a přitom štíhlá, cítím slast.

Jsi kouzelnice. Jsi léčitelka mého rozervaného srdce.

Tak to byla nejkrásnější masáž, jakou jsem kdy dostal. Jsi „Dotyková bohyně“.

Bio-touch healing

Bio-touch healing je léčebná metoda pocházející ze starého Egypta. Je praktická a jednoduchá, navíc velmi příjemná. Funguje na bázi biomagnetismu a přirozené schopnosti těla regenerovat se a uzdravovat.

Působí na zdravotní problémy akutní i chronické (krevní tlak, metabolismus,virózy a infekce, problémy se zády, očima, ušima, neplodnost a jiné). Již po 2-3 návštěvách akutní problémy zcela odezní a u chronických je již po 3 týdnech praktikování patrné zlepšení zdravotního stavu. Metoda je aplikována na holé tělo. Pro doléčení dlohodobých problémů v kruhu rodiny poskytnu potřebné informace. Zajímavé informace naleznete v článku o metodě Bio-touch.

Ohlasy k bio-touch healing

V sobotu 10. 10. 2009 jsem si vyjela s kamarády na kole na asi 40 km výlet kolem Vestce u Prahy. Moc se mi nechtělo, ale nechala jsem se přemluvit. Cesta několikrát vede přes průhonický potok, projíždí se přes několik brodů. Hned do prvního většího brodu jsem vjela příliš rychle a se špatným převodem (chtěla jsem ho mít už za sebou). Sice jsem ho projela, ale při výjezdu z vody do kamenitého kopečku jsem to na kole neustála a přelítla přes řídítka. Berany se mi zaryly do žeber a na kamenech jsem si odřela v podstatě celou levou stranu těla a taky část pravé o kolo, na něž jsem dolehla, a o kameny zpevňující výjezd z potoka. Ošklivě jsem si narazila levé rameno… Chvíli jsem nebyla schopná se ani posadit a popadnout dech, pak se mi to se slzami v očích podařilo a postupně, když už kolem mě stála celá výprava (bylo nás 10), jsem se postavila. Zbytek už nestál za nic, chvíli jsem chtěla dělat hrdinku a dojet do cíle, ale nešlo to. Stále častěji jsem kolo jen tlačila. Nakonec mě manžel dopravil zpátky ke kamarádům autem.
Osprchovali jsme se a šli na zamluvenou večeři, byly tam zvěřinové hody. Jídlo bezva, ale já už skoro nemohla ani sedět, každé nadechnutí bolelo a vlastně celý člověk. Takže jsme se sbalili a jeli, v Motole na pohotovosti vyloučili vážná zranění plic, krční páteře aj., ujistili mě, že je to „jen“ naražené, ale pár týdnů to může bolet. Takže po dvou ibuprofenech jsem usnula a kupodivu docela dobře spala.
Druhý den jsem se jen velice opatrně a s bolestmi hýbala. Jen s obtížemi jsem se oblékala kvůli bolavému rameni a při každém prudším pohybu jsem cítila naražená žebra. A jak už to tak bývá, dostala jsem zrovna tentýž den email od přítelkyně Romany, která psala o svém setkání s léčebnou egyptskou metodou Bio touch. Hned jsem se s ní kontaktovala a začala k ní chodit.
Po třech návštěvách, které trvaly vždy maximálně půl hodiny, mě úplně přestalo bolet naražené rameno a výrazně se zmenšila bolest naražených žeber, už jsem je cítila, jen když jsem se jich neopatrně dotknula. A po týdnu už můžu zase spát na levém boku. Taky jsem za ten týden, kdy Romča stimulovala i můj metabolismus, shodila bez jakéhokoli úsilí 1 kg. Kdo měl někdy naražená žebra, ví, jak dlouho a moc bolí, a já byla po týdnu fit. Tahle metoda totiž způsobí, že tělo v sobě zmobilizuje svoje síly a energetické zdroje a začne samo pracovat na svém uzdravení.
Jestli je to tou léčebnou metodou, Romaninýma rukama či tím, že jí věřím, to nevím, důležitý je výsledek a ten je úžasný!

Mgr. Stanislava Marešová, 17. 10. 2009

6.2 2010 jsem spadl na schodech přímo na záda a narazil si zebra ze zadní strany. Po asi 3 dnech mě to začalo bolet tak, že jsem se nemohl ani převalit v posteli na bok a nemohl jsem spát. Šel jsem k lékaři a tam mi bylo sděleno, že RTG snímek je v pořádku a že jsou to naražená žebra a prý to budu muset vydržet, trvá to tři týdny.
Proto jsem hledal na internetu růžné možnosti, co by mi mohlo pomoci. Náhodou jsem narazil na stránky Romany Ryšavé, kde v ohlasech psala klientka, že po úrazu ji pomohla metoda bio touch, kterou Romana Ryšavá praktikuje. Proto jsem paní Romaně zavolal a domluvil si s ní schůzku. Po první půlhodinové terapii jsem necítil nějaké výrazné zlepšení, ale při poslední třetí návštěvě jsem měl pocit, jak kdyby ta bolest ze mě přímo odcházela. A asi za další tři dny jsem bolest cítil pouze při výraznějších pohybech, ale dalo se s tím už běžně žít a fungovat. Tímto bych rád paní Romaně poděkoval.

Radim Sychra, 16. 2. 2010

O metodě jsem se dozvěděla od své milé známé Romči, která je takovým naším rodinným terapeutem. :o) Během prosince jsem po roce a čtvrt přestávala kojit a ač jsem věřila, že vše půjde hladce, tak i přes to se dostavila bolest a v levém prsu se mi udělal pravděpodobně zánět. Shodou okolností u nás byla zrovna Romča a vyzkoušela na mě zázračnou metodu bio-touch. Šlo „pouze“ o pár doteků a druhý den zánět ustoupil… najednou žádná bolest, žádná ztvrdlá bulka… prostě to funguje!

Monika Matoušková, 20.12. 2009

Ceník

Celotělová masáž
1,5h – 1500,-
2h – 2000,-
2,5h – 2500,-
3h – 3000,-

Bio-touch
1 sezení 60 min. – 600,-
3 sezení po 60 min. – 1500,-
1 sezení 30 min. – 400,-
3 sezení po 30 min. – 900,-