Jak tento projekt vznikl?

Jsem člověk mnoha profesí. Krom toho, že masíruji a provázím lidi terapiemi, jsem také fotografka s darem vidět krásu. Mnohokrát jsem fotila různé ženy a při focení jsem si všimla, že často nejsou spokojeny se svým tělem nebo s některými jeho částmi. Stydí se je ukazovat a nejde jen o intimní partie, mají zkrátka z jejich pohledu nějakou nedokonalost na těle. Já jsem pro ně vytvořila bezpečný prostor, ve kterém jsme spolu byly na jedné lodi, během focení vznikla tak úžasná energie hravosti a tvořivosti, že zábrany a stud šly stranou.

A tak vznikly fotografie podporující, kde ženy objevily svou vlastní krásu, se kterou do té doby nebyly propojené. Díky jejich krásné zpětné vazbě jsem si uvědomila, že pro ně na určité úrovni došlo k léčení.  Dokázaly se na své tělo podívat optikou někoho, kdo je neposuzuje, ale naopak přijímá a celý ten proces focení jim pomohl jejich tělo v té své nedokonalosti přijmout. Některé ženy se ke mně vrátily na další focení, důvěra byla navázaná, focení se stalo radostí. Cítily se komfortně a v bezpečném prostředí, přijímané ve své jedinečnosti. Díky mému citlivému přístupu jsem jim umožnila, aby zahlédly svou vlastní krásu, což jim umožňuje nadále rozkvétat.

A tak se zrodila fototerapie.

Může probíhat v ateliéru, ale také u vás v bytě, v prostředí, které máte rády či v lůnu přírody.

Ceník

Základní focení probíhá dvě hodiny a výstupem je 10 postprodukčně upravených fotografií. Tuto službu nabízím za 3 000 Kč.

Doprava v hodnotě 8 Kč za kilometr není součástí ceny.

Na základě dohody může být focení delší a jeho výstupem pak více fotografií. V takovém případě se na ceně domlouvám se zákaznicemi individuálně.

Dále nabízím možnost výroby fotoknih – od formátu do kabelky po velké reprezentativní knihy. Ráda vám ukážu příklady hotových fotoknih. Cena se odvíjí od formátu, který si vyberete.