Jak vznikla fotoprocházka?

Zjistila jsem, že spousta lidí je v uzavřené místnosti za světel reflektorů značně nesvá. Někteří mi dokonce řekli, že se cítí jako při zkoušení před tabulí.  A vlastně i já mám raději otevřený prostor a volný pohyb v přírodě. Pohyb uvolní nervozitu, povídáme si a během procházky vás občas zastavím. Není nad přirozenější světlo, než je svit slunka, zvláště toho teplého před jeho západem. Odrazy ve vodě a barevné stromy tvoří hezké pozadí, vítr ve vlasech hladí a dodá šarm fotografii. A tak zcela nepozorovaně a jakoby mimochodem vznikne dobrá fotka.

Velké díky Romaně za focení. I když jsem měla předem jisté pochyby, jak dokážu být přirozená, pak jsem na to úplně zapomněla a s partnerem jsme si to užili. Fotky jsou nádherné a plánuji další!

Alena 19.7. 2021

Bylo to pro mě moc příjemné setkání a povídání. Mezi vyprávěním a procházením mě Romča vždy jemně vybídla k zastavení a přitom udělala jedny z nejhezčích fotek, které jsem kdy viděla. Moc ráda si to zopakuji, ať již sama nebo na společných fotkách s rodinou.

Marta 20.5. 2021

Ceník

Základní focení probíhá dvě hodiny a výstupem je 10 postprodukčně upravených fotografií. Tuto službu nabízím za 3 000 Kč.

Doprava v hodnotě 8 Kč za kilometr není součástí ceny.

Na základě dohody může být focení delší a jeho výstupem pak více fotografií. V takovém případě se na ceně domlouvám se zákaznicemi individuálně.

Dále nabízím možnost výroby fotoknih – od formátu do kabelky po velké reprezentativní knihy. Ráda vám ukážu příklady hotových fotoknih. Cena se odvíjí od formátu, který si vyberete.